Hugo Boss – XX Woman

Hugo Boss – XX Woman

Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
120,60 zł
Ilość

Romantyczny klasyk wśród zapachów Hugo Bossa – woda toaletowa Hugo Boss XX Woman dla kobiet, które nie boją się odkrywać przed nami swej romantycznej, wrażliwej duszy. Perfumy skomponowane zostały na bazie subtelnych, bardzo ciepłych nut kwiatowych oraz owocowych, które przenoszą nas do krainy lekkości i świeżości. Zaledwie kropla perfum XX Woman wystarczy, by móc rozkoszować się soczystym aromatem czarnej porzeczki, mandarynki i liczi, który powoli przechodzi w świat pełen akordów róży, jaśminu oraz ryżu basmati. Na koniec czeka na nas ognista, uwodzicielska baza w postaci akcentów drzewa sandałowego, bursztynu oraz piżma.
 

Hugo Boss XX woman

 
Damskie perfumy Hugo Boss XX Woman to wyjątkowy zapach inspirowany uczuciami i emocjami towarzyszącymi związkowi dwojga zakochanych w sobie osób – ich fizycznym pożądaniem i harmonią zupełnie różnych od siebie dusz. Dzięki perfumom Hugo Bossa staniesz się kobietą pełną wdzięku i niepowtarzalnego uroku osobistego, któremu nie oprze się już żaden mężczyzna!

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L121

Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
15,99 zł
Ilość

Brak produktu
Zmysłowe perfumy dla kobiet, które pragną rozkoszować się harmonią subtelnych, kwiatowo-owocowych aromatów. Początkowe akordy zaskakują świeżością soczystej mandarynki, czarnej porzeczki i liczi, by następnie przenieść nas do kwiecistej krainy pełnej akordów róży, jaśminu oraz ryżu basmati. Mocniejsze tony wyczuwalne są na koniec, kiedy nad kobiecym ciałem unosi się aromat drzewa sandałowego, bursztynu oraz piżma. Perfumy imponują czarem i sensualnością, która rewelacyjnie podkreśla kobiecą naturę w niemal każdej sytuacji.