fb

DKNY Be Delicious Women

DKNY - Be Delicious Women

Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
299,00 zł
Ilość

Jedne z najpopularniejszych perfum w dorobku Donny Karan – woda perfumowana DKNY Be Delicious Women, która rozpoczyna kultową, „jabłuszkową” kolekcję. Perfumy zachwycają orzeźwiającym aromatem na bazie nut kwiatowych i owocowych, otwierających się lekkością ogórka, grejpfruta oraz magnolii, przechodzącą następnie w wyraziste akordy zielonego jabłka, fiołka, konwalii, róży oraz tuberozy. Całość otulona została zniewalającym, uwodzicielskim połączeniem nut drzewnych, bursztynu oraz drzewa sandałowego.
 

Perfumy DKNY Be Delicious

 
Perfumy DKNY Be Delicious Women to prawdziwa bomba energetyczna, inspirowana szalonym tempem życia w Nowym Jorku – miasta, które nigdy nie śpi, jest pełne niespodzianek i przygód, które czekają na nas tuż za rogiem. Zapach ten doskonale odzwierciedla wizerunek kobiety nowoczesnej, na miarę XXI wieku – pewnej siebie, urzekająco pięknej, charyzmatycznej i przebojowej. Lekki i orzeźwiający aromat sprawia, że perfumy DKNY polecane są do noszenia przede wszystkim w okresie wiosennym i letnim.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L120

Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
17,99 zł
Ilość

Brak produktu
Odurzająca uczta dla kobiecych zmysłów w postaci wyjątkowych perfum stworzonych na bazie nut kwiatowych oraz owocowych. Lekka, orzeźwiająca mieszanka zwraca naszą uwagę świeżością grejpfruta, ogórka i magnolii, by dalej przejść w subtelniejsze tony tuberozy, róży, konwalii, fiołka i zielonego jabłka. Nad całością dominuje hipnotyzująca sensualność nut drzewnych, bursztynu oraz drzewa sandałowego. Perfumy stworzone zostały z myślą o kobietach naturalnie pięknych, energicznych i tajemniczych.