fb

Chloe Nomade

Chloe Nomade

Pojemność: 50ml
Kategoria zapachu: szyprowo - kwiatowe
259,00 zł
Ilość

Chloe Nomade – perfumy, które z pewną dozą gracji i wyrafinowania celebrują nieskończoną magię kobiecości. Zapach projektu Quentina Bischa prezentuje nam niepowtarzalny aromat nut szyprowo-kwiatowych, które zachęcają kobiety do tego, by celebrowały każdą sekundę swojego życia. Nomade to ich drugie „ja”, które pozwala im zanurzyć się w najodleglejszych tajnikach prawdziwej kobiecości.
 

Perfumy Chloe Nomade

 
Perfumy Chloe Nomade to aromatyczny hołd złożony bezkresnej wolności i niezależności, już w nutach głowy prezentujący ożywczy aromat mirabelki, bergamoty, cytryny i pomarańczy. Serce perfum Chloe wręcza nam bukiet pełen kwiatów – frezji, jaśminu i róży. Dodatkiem do całej kreacji jest zmysłowa baza, z dominacją drzewa sandałowego i bursztynowego, a także mchu dębowego i białego piżma.
 
Chloe Nomade niczym aromatyczna podróż po świecie zapachów pozwala nam zatrzymać się na moment i dać się zachwycić temu, co nas otacza. Perfumy Chloe wspaniale podkreślają kobiecą niezależność i zachęcają je do tego, by odnalazły swoją drogę w życiu, gdziekolwiek by była.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L685

Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: szyprowo - kwiatowe
17,99 zł
Ilość

Brak produktu
Nietuzinkowe połączenie nut kwiatowych oraz szyprowych, które prezentują nam wizerunek kobiety pełnej naturalności, spokoju i chęci podążania za własnymi marzeniami. Zapach z powodzeniem można łączyć ze stylizacjami codziennymi, jak również tymi na specjalne, wieczorowe okazje. W nutach głowy wyczuwamy słodycz mirabelki, którą skonfrontowano z orzeźwiającą cytryną, pomarańczą oraz bergamotką. Serce eksploduje finezją nut jaśminu, brzoskwini, róży i frezji. Czarującym dopełnieniem zapachu jest baza, w której dominuje esencja białego piżma, drzewa sandałowego i bursztynowego, a także paczuli.