fb

Britney Spears Fantasy

Britney Spears - Fantasy

Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowo - gourmand
307,50 zł
Ilość

Słodko-owocowa magia, która podkreśla dziewczęcy urok każdej młodej, energicznej kobiety – oto perfumy Britney Spears Fantasy. Dzięki nim w ciągu zaledwie kilku chwil przeniesiesz się do fascynującego świata, którym życie pachnie lekkością w stylu kwiatowo-owocowo-gourmand. W nutach głowy perfumy zaskoczą Cię owocową euforią w postaci mieszanki kiwi, czerwonego liczi oraz pigwy. Serce rozkosznie otuli sensualnością białej czekolady, muffinki, jaśminu oraz orchidei, w której nie sposób się nie zakochać. Wyrazista baza wspaniale dopełnia całość dzięki aromatom piżma, korzenia irysa oraz nut drzewnych.
 

Perfumy Britney Spears Fantasy

 
Pefumy Britney Spears Fantasy to drugi zapach w dorobku amerykańskiej piosenkarki, wprowadzony do sprzedaży po spektakularnym sukcesie perfum Curious. Tym razem James Krivda, twórca perfum, stawia na motyw miłości – niespodziewanej, tajemniczej, zaskakującej w najmniej spodziewanym momencie. Perfumy Fantasy świetnie prezentują się na ciele kobiet w każdym wieku, dodając im niezwykłej energii i pewności siebie.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L546

Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowo - gourmand
17,99 zł
Ilość

Brak produktu
Wyjątkowe perfumy dla kobiet młodych duchem i ciałem, stawiające na kwiatową świeżość z nutką owocowo-gourmand. Zapach o niezwykłej trwałości, przyjemnie wnika w każdą komórkę kobiecego ciała. We wstępie czeka na nas owocowa świeżość w postaci akordów kiwi, czerwonego liczi oraz pigwy. Serce rozgrzewa zmysły słodyczą białej czekolady i muffinki, a także subtelnością jaśminu oraz orchidei. Uwodzicielskim zwieńczeniem całej kompozycji okazuje się mieszanka sensualnego piżma, korzenia irysa oraz nut drzewnych.