fb

Hermes Terre D’Hermes

Hermes - Terre D’Hermes

Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: drzewno - przyprawowe
399,00 zł
Ilość

Czysta energia płynąca z dobrodziejstw natury, intrygująca alchemia żywiołów – oto zapach, który uwiedzie Cię od niemal pierwszej kropli. Perfumy Hermes Terre D’Hermes stanowią aromatyczny balans pomiędzy ogniem a wodą, co idealnie odzwierciedla ich aromat – połączenie nut drzewnych i przyprawowych. Ta typowo męska mieszanka otwiera się energetyzującym zapachem pomarańczy i grejpfruta, który już po chwili wprowadza nas ukazuje nam pikanterię akordu pieprzu i sensualność pelargonii. Na samym końcu dumnie wybrzmiewa rozgrzewająca esencja cedru, wetywerii, paczuli oraz benzoesu.
 

Perfumy Hermes Terre D’Hermes

 
Perfumy Terre D’Hermes należą do tych zapachów, o których nie sposób zapomnieć – nawet jeśli styczność mieliśmy z nimi zaledwie przez moment. Ich intrygująca głębia zaprasza nas do podróży do najskrytszych zakamarków męskiej duszy i osobowości. Dzięki nim odkrywamy męską charyzmę i wyrafinowanie, zamiłowanie do luksusu i ponadczasowego piękna, które nigdy nie przestaje zachwycać. Perfumy Hermes świetnie sprawdzają się jako dopełnienie codziennych stylizacji, jak również tych na specjalne okazje.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L405

Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: drzewno - przyprawowe
17,99 zł
Ilość

Brak produktu
Męskie perfumy o korzennym aromacie, przepełnione siłą i energią żywiołów, które głęboko wnikają w każdą komórkę ciała. Perfumy odurzają zmysły intensywnym połączeniem nut drzewnych i przyprawowych – z jednej strony świeżych i orzeźwiających, z drugiej wyrafinowanych i uwodzicielskich. W nutach głowy ukazuje nam się aromat pomarańczy i grejpfruta, który dalej uwodzi głębią akordów pieprzu i pelargonii. Prawdziwa magia uwodzicielskich zapachów czeka na nas na końcu, objawiając mieszankę paczuli, cedru, wetywerii oraz benzoesu.