fb

Dolce & Gabbana The One Men

Dolce & Gabbana - The One Men

Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: drzewno - przyprawowe
429,00 zł
Ilość

Niepowtarzalny zapach dla prawdziwego konesera aromatów – perfumy Dolce & Gabbana The One w intensywnej, męskiej odsłonie. Siła i nieodparty urok perfum D&G zauważalne są przez wszystkim w oryginalnym połączeniu nut drzewnych oraz przyprawowych – z jednej strony świeżych i orzeźwiających, z drugiej zaś pikantnych i harmonijnych. Już we wstępie czeka na nas eksplozja świeżości w postaci nut grejpfruta, kolendry i bazylii. Zaledwie po chwili serce perfum Dolce & Gabbana uniesione zostaje subtelnością i delikatnością kardamonu, imbiru oraz kwiatu pomarańczy. Prawdziwa męskość odsłonięta zostaje natomiast w bazie, wspaniale wyrażonej poprzez mieszankę tytoniu, bursztynu oraz cedru.
 

Perfumy Dolce & Gabbana The One Men

 
Perfumy Dolce & Gabbana The One Men to aromatyczne dzieło Oliviera Polge’a, który stworzył je w 2008 roku. Zapach inspirowany jest wizerunkiem mężczyzny o naturze dżentelmena – pełnego klasy, szarmanckiego i wyrafinowanego. Rozkoszna głębia aromatów sprawia, że perfumy D&G The One świetnie łączą się ze stylizacjami wieczorowymi, jak również tymi na specjalne okazje.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L348

Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: drzewno - przyprawowe
17,99 zł
Ilość

Brak produktu
Luksus i wyrafinowanie w postaci niepowtarzalnego połączenia nut drzewnych oraz przyprawowych, idealnych dla prawdziwego mężczyzny. Zapach wspaniale odsłania przed nami męską charyzmę, pewność siebie i odwagę. W górnych akordach mocno zaznacza się energetyzująca mieszanka grejpfruta, bazylii oraz kolendry. Zanurzając się głębiej, wyczuwalne stają się nuty serca, przyjemnie zdominowane esencją wibrującego imbiru, kwiatu pomarańczy oraz kardamonu. Najdłużej na ciele mężczyzny utrzymuje się nuta bazy w postaci akordów bursztynu, cedru oraz tytoniu.