fb

Azzaro Chrome

Azzaro - Chrome

Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: cytrusowo - aromatyczne
329,00 zł
Ilość

Jedna z najciekawszych propozycji zapachowych domu mody Azzaro – perfumy Azzaro Chrome, które przepełniają duszę i ciało wszechogarniającą świeżością i lekkością. Perfumy Chrome w pełni oddają charakter mężczyzny nowoczesnego i dynamicznego, który pragnie zanurzyć się w mocnym orzeźwieniu nut cytrusowych oraz aromatycznych. Już od pierwszej chwili króluje esencja rozmarynu, ananasa, neroli, bergamotki oraz cytryny. Serce uspokaja sensualnym połączeniem cyklamenu, kolendry, jaśminu i mchu dębowego. Na koniec czeka nas hipnotyzująca euforia w postaci mieszanki drzewa sandałowego i różanego, piżma, mchu dębowego, fasoli tonki, cedru i kardamonu.
 

Perfumy Azzaro Chrome

 
Perfumy Azzaro Chrome to zapach inspirowany szczególną więzią łączącą ojca i syna – ich wzajemnym wsparciem i porozumieniem dusz na przestrzeni pokoleń. Perfumy Chrome uosabiają naturę mężczyzny pełnego energii, nieposkromionej męskości i siły, która zdumiewa kobiety. Perfumy projektu Gerarda Haury’ego znakomicie sprawdzają się w okresie letnim, podkreślają męską dynamikę i charyzmę.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L273

Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: cytrusowo - aromatyczne
17,99 zł
Ilość

Brak produktu
Świeżość, lekkość, przyjemne orzeźwienie – oto efekt, który czeka na Ciebie, jeśli pozwolisz swemu ciału odpłynąć wraz z energetyzującym połączeniem nut cytrusowych oraz aromatycznych. Droga ku ochłodzeniu ciała rozpoczyna się połączeniem akordów rozmarynu, ananasa, neroli, bergamotki oraz cytryny. Serce perfum działa delikatnie uspokajająco za sprawą mieszanki cyklamenu, kolendry, jaśminu oraz mchu dębowego. Uwodzicielska baza perfum kusi seksowną mieszanką drzewa sandałowego i różanego, fasoli tonki, piżma, mchu dębowego, cedru oraz kardamonu.