fb

ChloeChloe

Chloe-Chloe

Pojemność: 30ml
Kategoria zapachu: kwiatowe
195,00 zł
Ilość

Woda perfumowana Chloe Chloe to zapach, który już od pierwszej kropli wywoła na Tobie piorunujące wrażenie dzięki skrupulatnym doborze najcenniejszych nut kwiatowych. Perfumy świetnie łączą w sobie delikatność nut kwiatowych, chwilami wchodzących w mocniejsze, nieco pudrowe aromaty. Perfumy Chloe już na początku zaskoczą Cię musującą słodyczą owocu liczi, akordem piwonii oraz frezji, które doskonale przeplata się z różaną zmysłowością połączoną z kobiecością aromatu lilii oraz magnolii. Fenomenalne efekty zapachowe wywoła natomiast baza zaprezentowana jako delikatność bursztynu i cedru virginia.
 

Perfumy Chloe Chloe

 
Perfumy Chloe Chloe to jeden z najcenniejszych zapachów w dorobku Chloe, dostępny w sprzedaży od 2008 roku jako dzieło Amandine Marie oraz Michela Almairaca. Zapach wspaniale podkreśla wszelkie atuty kobiety – jej naturalne piękno, elegancję, wyrafinowanie i charyzmę, która od lat imponuje płci przeciwnej. Perfumy Chloe dodadzą Ci pewności siebie, sprawiając, że na nowo staniesz się kobietą sukcesu.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L164

Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowe
17,99 zł
Ilość

Brak produktu

Wspaniały zapach, którego nutami głowy są piwonia, frezja i liczi; nutami serca są róża, konwalia i magnolia; nutami bazy są bursztyn i cedr virginia.