fb

Mugler Alien

Mugler- Alien

Pojemność: 60ml
Kategoria zapachu: orientalno - drzewne
255,00 zł
Ilość

Pozwól sobie na chwilę zapomnienia, dzięki której nie tylko na nowo poczujesz się boginią, ale także zaserwujesz swojemu ciału luksus w postaci wyjątkowych perfum Thierry Mugler Alien. Mieszanka ta dostarczy Ci tysiąca wrażeń dzięki zjawiskowemu połączeniu nut orientalnych oraz drzewnych. Alien to zapach pełen sprzeczności, który na początek odurzy Twoje ciało jedwabistą subtelnością jaśminu sambac, by następnie rozbudzić Cię świeżością nut drzewnych. Tym, co czeka Cię na koniec, jest kusząca esencja białej ambry, która otoczy Cię zniewalającą mgiełką zmysłowości i kokieterii.
 

Perfumy Alien Mugler

 
Perfumy Thierry Mugler Alien to bestsellerowy zapach z 2005 roku, zaprojektowany przez cenionych perfumiarzy – Dominique Ropion’a oraz Laurenta Bruyere. Inspiracją do stworzenia perfum Alien stał się jeden z najdrogocenniejszych kamieni szlachetnych – ametyst, nawiązujący do kobiecej siły, wyrafinowania i tajemniczości. Dzięki niemu cała mieszanka staje się jeszcze bardziej intrygująca, a kobieta, która po nią sięgnie, imponuje promienną świeżością i seksapilem.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L140

Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - drzewne
17,99 zł
Ilość

Brak produktu
Tajemnicze, hipnotyzujące perfumy dla kobiet, które pragną rozbudzić w sobie głęboko skrywaną naturę uwodzicielki. Mieszanka opanowana została imponującym połączeniem pobudzających sprzeczności – pikanterią nut orientalnych i drzewną świeżością. Już pierwsze akordy przenoszą nas do świata, którym rządzi delikatność jaśminu, wzmocnionego następnie uzależniającymi nutami drzewnymi wśród których dominuje szlachetny kaszmir. Jako bazę wybrano esencję drogocennego bursztynu, który roztacza na skórze aurę ciepła i zmysłowości.