fb

Perfumy L'amour Nr L715

Perfumy L'amour Nr L715

Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - kwiatowe
17,99 zł
Ilość

Aromatyczna broń w rękach kobiety zmysłowej, czarującej i wyrafinowanej. Perfumy przepełnione zniewalającym aromatem nut orientalno-kwiatowych dodają blasku i energii zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorową porą. Nuty początkowe to potężna dawka energii w postaci nut bergamotki, cytryny, migdała oraz kawy. W sercu schowano dziewczęcy urok akordów kwiatowych – tuberozy, jaśminu, róży oraz irysa. Na koniec czeka na nas potężny ładunek kobiecości, która kusi i nęci. Wyczuwamy tu aromat kakao, wanilii, praliny, ambry, piżma, cynamonu oraz paczuli.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Carolina Herrera - Girl Velvet Fatale

Pojemność: 80ml
Kategoria zapachu: orientalno - kwiatowe
419,00 zł
Ilość

Brak produktu
Perfumy Carolina Herrera Velvet Fatale stanowią swoisty przełom w historii tego znanego na całym świecie domu mody. To właśnie ten zapach okazał się ulubioną kompozycją zapachową kobiet, które pragną rozbudzać męskie zmysły i oczarowywać ich magią swej naturalności. Velvet Fatale wypełnione zostały esencją pełną nut orientalno-kwiatowych, typowych dla całej kolekcji Good Girl, dla kobiety o stu twarzach.
 

Carolina Herrera Velvet Fatale

 
Już pierwsze akordy nut głowy naprowadzają nas na charakterystyczny styl reprezentowany przez Carolinę Herrerę. Wyraźnie dominuje tu świeżość cytryny i bergamoty, przełamana głębią migdała oraz kawy. Serce prowokuje powiewem kwiatowej subtelności w postaci jaśminu, tuberozy, róży oraz irysa. Całość zmysłowo otulona została bazą, z wyraźnym aromatem wanilii, ambry, praliny, piżma, cedru oraz paczuli.
 
Carolina Herrera Velvet Fatale to nowa edycja kolekcjonerska perfumeryjnego bestsellera, perfum Good Girl. Zapach z 2018 roku jest projektem Louise Turner, która prezentuje nam wizerunek kobiety o naturze romantycznej kokietki, silnej, zmysłowej i zdeterminowanej w drodze do osiągnięcia zamierzonego celu.