fb

Perfumy L'amour Nr L671

Perfumy L'amour Nr L671

Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
17,99 zł
Ilość

Kwiatowo-owocowa esencja wolności, niezależności i chęci podążania za własnymi marzeniami. Perfumy stworzone z myślą o kobietach o naturze indywidualistki, pełnych pasji i spontaniczności. W nutach głowy odkrywamy słodycz nektaru z czarnej porzeczki, gruszki oraz grejpfruta, kokieteryjnie dopełnionego aromatem różowego pieprzu. Serce przenosi nas do świata zmysłów, w których króluje bukiet kwiatów – róży, jaśminu oraz heliotropu. Intensywny aromat perfum wspaniale podkreśla odurzająca baza, z dominującym zapachem cedru, wanilii, drzewa bursztynowego oraz paczuli.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Armani – Si Passion

Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
549,00 zł
Ilość

Brak produktu
Powiedz „TAK” swojemu życiu, marzeniom i najskrytszym pragnieniom – poznaj perfumy Giorgio Armani Si Passione. Zapach ten określany jest jako swoisty hołd składany kobiecej wolności i pasji, która wypełnia jej duszę oraz ciało. Perfumy Si Passione prezentują nam lekki, zwiewny aromat kwiatowo-owocowy, który pozwala kobietom zachłysnąć się życiem i odkryć jego magię w zwyczajnej codzienności.
 

Armani Perfumy Si Passion

 
Giorgio Armani Si Passione to perfumy, które witają nas słodkim nektarem czarnej porzeczki, gruszki i grejpfruta, by za moment wręcz bukiet pełen kwiatów – róży, jaśminu oraz heliotropu. Czarującym zwieńczeniem całej kompozycji zapachowej jest uwodzicielska baza, w której wyczuwamy odurzający aromat cedru, wanilii, drzewa bursztynowego oraz paczuli.
 
Perfumy Armani Si Passione z 2017 roku to zmysłowe dzieło Christine Nagel oraz Julie Masse, idealnie odzwierciedlające wizerunek kobiety niezależnej i charyzmatycznej, pragnącej czuć się komfortowo w każdej sytuacji.