fb

Perfumy L'amour Nr L405

Perfumy L'amour Nr L405

Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: drzewno - przyprawowe
17,99 zł
Ilość

Męskie perfumy o korzennym aromacie, przepełnione siłą i energią żywiołów, które głęboko wnikają w każdą komórkę ciała. Perfumy odurzają zmysły intensywnym połączeniem nut drzewnych i przyprawowych – z jednej strony świeżych i orzeźwiających, z drugiej wyrafinowanych i uwodzicielskich. W nutach głowy ukazuje nam się aromat pomarańczy i grejpfruta, który dalej uwodzi głębią akordów pieprzu i pelargonii. Prawdziwa magia uwodzicielskich zapachów czeka na nas na końcu, objawiając mieszankę paczuli, cedru, wetywerii oraz benzoesu.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Hermes - Terre D’Hermes

Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: drzewno - przyprawowe
399,00 zł
Ilość

Brak produktu
Czysta energia płynąca z dobrodziejstw natury, intrygująca alchemia żywiołów – oto zapach, który uwiedzie Cię od niemal pierwszej kropli. Perfumy Hermes Terre D’Hermes stanowią aromatyczny balans pomiędzy ogniem a wodą, co idealnie odzwierciedla ich aromat – połączenie nut drzewnych i przyprawowych. Ta typowo męska mieszanka otwiera się energetyzującym zapachem pomarańczy i grejpfruta, który już po chwili wprowadza nas ukazuje nam pikanterię akordu pieprzu i sensualność pelargonii. Na samym końcu dumnie wybrzmiewa rozgrzewająca esencja cedru, wetywerii, paczuli oraz benzoesu.
 

Perfumy Hermes Terre D’Hermes

 
Perfumy Terre D’Hermes należą do tych zapachów, o których nie sposób zapomnieć – nawet jeśli styczność mieliśmy z nimi zaledwie przez moment. Ich intrygująca głębia zaprasza nas do podróży do najskrytszych zakamarków męskiej duszy i osobowości. Dzięki nim odkrywamy męską charyzmę i wyrafinowanie, zamiłowanie do luksusu i ponadczasowego piękna, które nigdy nie przestaje zachwycać. Perfumy Hermes świetnie sprawdzają się jako dopełnienie codziennych stylizacji, jak również tych na specjalne okazje.