fb

Perfumy L'amour Nr L204

Perfumy L'amour Nr L204

Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: aromatyczno - wodne
17,99 zł
Ilość

Intensywnie orzeźwiające perfumy dla mężczyzn, którzy stawiają na mocne pobudzenie dzięki wyjątkowemu połączeniu nut aromatyczno-wodnych. Zapach dla mężczyzn, którzy pragną podkreślać naturę indywidualisty i dążyć do pełnego wyzwolenia duszy oraz ciała. Już pierwsze tony perfum przenoszą nas do świata pachnącego mahoniem, szałwią, bergamotką, cytryną i nutami morskimi. Dalej przenosimy się wprost do esencji gałki muszkatołowej, goździka, brzoskwini, jaśminu, róży oraz sosny. Dopełnieniem całości staje się uwodzicielski bursztyn, drzewo sandałowe, jodła balsamiczna, piżmo, cedr oraz labdanum.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Kenzo - Kenzo

Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: aromatyczno - wodne
369,00 zł
Ilość

Brak produktu
Poznaj świat, którym rządzą kontrasty i rozkoszuj się przyjemną, aromatyczno-wodną głębią, którą oferują Ci perfumy Kenzo Kenzo Homme. Ucisz skołatane nerwy i spójrz w bezkres oceanu, który otuli Cię świeżością aromatu mahoniu, szałwii, bergamoty, cytryny oraz nut morskich. W sercu ujrzysz intensywne wyrafinowanie nut gałki muszkatołowej, goździków, brzoskwini, jaśminu, sosny, konwalii, róży oraz jagód jałowca. Prawdziwa męskość ukazuje nam się na końcu, roztaczając sensualność nut piżma, mchu dębowego, jodły balsamicznej, cedru, drzewa sandałowego oraz labdanum.
 

Perfumy Kenzo Kenzo

 
Perfumy Kenzo Homme to zapach dla mężczyzn, którzy stawiają na elegancję z nutką indywidualizmu, co pozwala im osiągnąć pełnię wolności. Zapach z 1991 roku stworzony przez Christiana Mathieu, który zainspirował się otaczającym nas światem i magią odległego horyzontu. Perfumy Kenzo doskonale prezentują się na męskim ciele w okresie wiosennym oraz letnim.