fb

Perfumy L'amour Nr L164

Perfumy L'amour Nr L164

Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowe
17,99 zł
Ilość

Wspaniały zapach, którego nutami głowy są piwonia, frezja i liczi; nutami serca są róża, konwalia i magnolia; nutami bazy są bursztyn i cedr virginia.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Chloe-Chloe

Pojemność: 30ml
Kategoria zapachu: kwiatowe
195,00 zł
Ilość

Brak produktu
Woda perfumowana Chloe Chloe to zapach, który już od pierwszej kropli wywoła na Tobie piorunujące wrażenie dzięki skrupulatnym doborze najcenniejszych nut kwiatowych. Perfumy świetnie łączą w sobie delikatność nut kwiatowych, chwilami wchodzących w mocniejsze, nieco pudrowe aromaty. Perfumy Chloe już na początku zaskoczą Cię musującą słodyczą owocu liczi, akordem piwonii oraz frezji, które doskonale przeplata się z różaną zmysłowością połączoną z kobiecością aromatu lilii oraz magnolii. Fenomenalne efekty zapachowe wywoła natomiast baza zaprezentowana jako delikatność bursztynu i cedru virginia.
 

Perfumy Chloe Chloe

 
Perfumy Chloe Chloe to jeden z najcenniejszych zapachów w dorobku Chloe, dostępny w sprzedaży od 2008 roku jako dzieło Amandine Marie oraz Michela Almairaca. Zapach wspaniale podkreśla wszelkie atuty kobiety – jej naturalne piękno, elegancję, wyrafinowanie i charyzmę, która od lat imponuje płci przeciwnej. Perfumy Chloe dodadzą Ci pewności siebie, sprawiając, że na nowo staniesz się kobietą sukcesu.