fb

Perfumy L'amour Nr L92

Perfumy L'amour Nr L92

Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - drzewne
17,99 zł
Ilość

Wyjątkowe perfumy, które wyzwolą w Tobie dzikie żądze i pozwolą na nowo poczuć się kobietą silną, wyzwoloną i niewiarygodnie seksowną. Perfumy przepełniono seksownym połączeniem nut orientalno-drzewnych, które z jednej strony pobudzają zmysły, z drugiej zaś dodają lekkości i świeżości. Subtelność lawendy i bergamotki została przełamana ciepłą mieszanką jaśminu wielkolistnego, irysa i róży, by na koniec zaczarować głębią aromatu australijskiego drzewa sandałowego, kumaryny, benzoesu, lukrecji i paczuli.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Guerlain – Mon

Pojemność: 50ml
Kategoria zapachu: orientalno - drzewne
349,00 zł
Ilość

Brak produktu
Poznaj pełnię swej kobiecości, którą zyskasz wyłącznie wtedy, kiedy otulisz swe ciało aromatem perfum Guerlain Mon dla kobiet. Perfumy imponują orientalną zmysłowością, która wspaniale komponuje się z drzewną świeżością i lekkością. Na początek zapach otworzy subtelna lawenda Carla z Prowansji oraz bergamotka, uważana za jeden z najbardziej kobiecych składników zapachowych. Następnie serce opanowuje aromat jedwabistego jaśminu wielkolistnego, irysa oraz róży, by na koniec odcisnąć na kobiecym ciele sensualne piętno tahitiańskiej wanilii, australijskiego drzewa sandałowego, kumaryny, benzoesu, lukrecji oraz paczuli.
 

Perfumy Guerlain Mon

 
Perfumy Guerlain Mon to nowość z 2017 roku, stworzona przez Thierry’ego Wassera oraz Delphine Jelk. Dedykowane są kobietom uważanym za wzór współczesnej kobiecości – silnym, w pełni wyzwolonym i niezależnym pewnym siebie i charyzmatycznym. Inspiracją do stworzenia mieszanki zapachowej stała się postać jednej z najbardziej rozpoznawalnych i seksownych aktorek świata – Angeliny Jolie.