fb

Perfumy L'amour Nr L65

Perfumy L'amour Nr L65

Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowe
17,99 zł
Ilość

Zapach ten stanowi połączenie owocowo-kwiatowych aromatów z domieszką szyprowego, lekko pudrowego charakteru. Wyczuwalne są nuty wielu cytrusowych owoców i kwiatów: pomarańczy, cytryny, bergamotki, grejpfruta. Wyraźną nutą jest także aromat róży i białych kwiatów. Rześkość zapachu przełamują akordy drzewne, ziemiste: paczula, drzewo kaszmirowe, cedr oraz piżmo. Zapach jest elegancki, spontaniczny i radosny. Nie obciąża. Nadaje się na romantyczne spotkania na łonie natury oraz wieczorne pory.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Chloe - Love Story

Pojemność: 75ml
Kategoria zapachu: kwiatowe
269,00 zł
Ilość

Brak produktu
Każdy posiada swoją własną historię miłosną, a może nawet kilka. Mający już prawie 70 lat francuski dom mody Chloé również snuje swoją wizję ponadczasowej Love Story przy pomocy wyrafinowanego i orzeźwiająco-słodkiego zapachu. W tym zapachu znajdują się nuty owoców tropikalnych, a także znanych nam z lokalnych sadów gruszek i porzeczek. Woń kwiatów współgra z ciepłymi i zmysłowymi akordami drzewnymi. Historia miłosna pisana po francusku to opowieść zmysłowa, romantyczna i wiecznie żywa. Perfumy Chloé Love Story symbolizują klasyczną opowieść o uczuciach, które są uniwersalne, choć zmienne jak każda kobieta…
 

Perfumy Chloe Love Story

 
Nuty zapachowe zmieniają się, aby jedna po drugiej rozpieszczać zmysły i pobudzać wyobraźnię. Historia zaczyna się od snucia opowieści o cytrusowych, orzeźwiających owocach: świeżość kwaśnej cytryny miesza się z aromatyczną bergamotką, dojrzałym grejpfrutem, kwiatem gorzkiej pomarańczy oraz słodką gruszką. Nuty głowy przechodzą na drugi plan, aby oddać część opowieści nutom kwiatowo-owocowym. Sercowe zapachy emanują kobiecością i radością - wyczuć można zarówno klasyczne wonie jak kwiat róży, owoc czarnej porzeczki lub apetyczny aromat brzoskwini. Na nutę serca składają się też zniewalające zapachy białych kwiatów: kwiatu pomarańczy oraz stefanotisa, pnącza, które ma swoje korzenie na egzotycznym Madagaskarze. Podstawę zapachu Chloé - Love Story stanowią orientalne, ciepłe i ziemiste wonie kaszmiru, drzewa cedrowego, paczuli i piżma.
 
Wyrafinowana opowieść o miłości Chloé przyciąga jak magnes. Rozświetla i rozjaśnia każdy dzień. Flakon perfum promienieje jasno-złotą pastelową barwą, a forma w kształcie kłódki sugeruje wieczną miłość, choć zamkniętą w buteleczce, zmysłową, elegancką i nieśmiertelną. Perfumy Love Story to zaproszenie na miłosną przygodę ze świeżością, słodkością i nutą orientu. Opowieść o miłości niejedno ma imię, przemienia się i dojrzewa jak zmysłowe połączenia w zapachu Love Story.