fb

Aktywne filtry

Mercedes Benz jest znanym na całym świecie, niemieckim producentem luksusowych samochodów, które od lat zachwycają sportową elegancją i ponadczasowym designem. Od 2012 roku marka Mercedes rozwija się także w branży perfumeryjnej, oferując zapachy skierowane przede wszystkim do mężczyzn, którzy stawiają na nonszalancję, dojrzałość i elegancję w ekskluzywnym wydaniu. W ofercie kosmetycznej marki Mercedes znajdziemy nie tylko wyjątkowe perfumy, ale także intensywnie pachnące żele pod prysznic, kremy do ciała itd.

 

Perfumy męskie Mercedes – duch sportowej motoryzacji w perfumeryjnym wydaniu

 
Pierwszą propozycją zapachową marki Mercedes okazały się perfumy Mercedes Benz by Mercedes Benz, które wyszły spod rąk samego Oliviera Crespa. Miał on nie lada zadanie – odzwierciedlić styl i elegancję typową dla marki, a zarazem połączyć te składniki zapachowe, które mężczyzna pokocha od pierwszej kropli. Z biegiem czasu na rynek wprowadzano kolejne perfumy Mercedes męskie, w których zauważyć można było stały, niezmienny trend – podkreślanie męskiego seksapilu i bezkresnej energii w iście sportowym stylu.
 
Perfumy Mercedes męskie w pełni wyrażają naturę ich właściciela. Są świeże, energetyzujące, skrywające w sobie tajemnicę, która wzbudza zainteresowanie każdej kobiety. Mercedes niejednokrotnie stawia na typowo męskie aromaty – nuty korzenne, drzewne, niekiedy skórzane. Wszystko po to, by mężczyzna mógł się poczuć pewnie i atrakcyjnie w każdej sytuacji – w ciągu dnia, jak również wieczorową porą. Dopełnieniem kreacji zapachowych Mercedes są stylowe flakoniki, łączące w sobie niepowtarzalny design i nieprawdopodobną precyzję wykonania.