fb

Aktywne filtry

Hermes to jedna z najbardziej ekskluzywnych marek modowych, mocno zakorzeniona we francuskiej tradycji. Z początku niewielka firma założona w latach 30. XIX wieku zajmowała się produkcją sprzętu do jazdy konnej, by z czasem do asortymentu dodać także galanterię skórzaną, dodatki, jak również luksusowe perfumy. Hermes zaprezentował nam swoje pierwsze perfumy w 1951 roku, stając się tym samym obiektem zainteresowania milionów kobiet i mężczyzn z całego świata. Według znawców, zapach ten uważa się z jedno z najważniejszych osiągnięć francuskiego przemysłu perfumeryjnego.

 

Hermes – perfumy męskie, które otulają francuskim szykiem i elegancją

 
Pragnąc zanurzyć się w niepowtarzalnym aromacie perfum Hermes, wyczuć można w nich wyraźną inspirację aromatem skóry, przejętym wprost z projektów odzieżowych i galanteryjnych. Perfumy męskie Hermes to nic innego jak wspaniała mieszanka elegancji, wyrafinowania, zmysłowości i swoistej kokieterii, która intryguje i obezwładnia zmysły. Perfumy Hermes świetnie komponują się z naturą mężczyzn o naturze dżentelmena. To właśnie oni stają się obiektem pożądania kobiet, które stawiają na elegancję i wyrafinowanie w czystej postaci.
 
Jednym z ważniejszych sukcesów perfumeryjnych domu mody Hermes jest współpraca z samym Jean-Claudem Ellena, który uważany jest za jednego z najbardziej znamienitych projektantów perfum. Przy jego współudziale powstał jeden z najbardziej pożądanych zapachów Hermes – perfumy Terre d’Hermes, które w 2007 roku otrzymały nagrodę FiFi Awards Fragnance w kategorii męskiego zapachu roku.