fb

Aktywne filtry

David Beckham znany jest przede wszystkim jako gwiazda światowego futbolu, wielokrotnie uznawana za najlepszego bramkarza świata. Pomimo swego sportowego zacięcia David Beckham z powodzeniem podbija również świat perfum, działając we współpracy z międzynarodowym koncernem kosmetycznym Coty. Już w 2005 roku na rynku pojawił się jego pierwszy zapach – perfumy David Beckham Instinct, które zaprezentowały nam zupełnie nową, jeszcze bardziej intrygującą definicję elegancji w męskim wydaniu.

 

David Beckham – perfumy męskie, które rozbudzą w Tobie ducha zwycięzcy

 
Perfumy David Bekckham męskie kojarzą nam się przede wszystkim ze sportową świeżością i przyjemnym orzeźwieniem. Nie każdy jednak wie, że wśród nich znaleźć można także te zapachy, które wspaniale podkreślą charyzmę i pewność siebie każdego człowieka biznesu, który stawia na swój rozwój i spełnianie własnych marzeń. Perfumy męskie David Beckham bazują głównie na składnikach kwiatowych i owocowych, jak również tych z kategorii drzewnych, czy też z lekką nutą Orientu. Możesz mieć jednak pewność – cokolwiek nie wybierzesz, z pewnością podkreśli to Twoje prawdziwe „ja”.
 
David Beckham perfumy męskie to nie tylko niepowtarzalny aromat, ale także znakomita trwałość i intensywność, dzięki czemu każdy mężczyzna może czuć się komfortowo zarówno o poranku, jak również na koniec dnia. Nie bez znaczenia pozostaje także perfekcyjny design flakoników, w których umieszczane są perfumy David Beckham. Męskie, czujne spojrzenie z pewnością zauważy w nich to, czego potrzebuje – energię, pewność siebie i odwagę, by przekraczać własne granice.