Aktywne filtry

Perfumy Azarro

 
Azzaro to znany na całym świecie dom mody, który słynie z zamiłowania do luksusu, elegancji, a zarazem pasji uwodzenia i kokietowania zmysłów. Marka założona przez tunezyjskiego projektanta mody, Lorisa Azzaro, stawia na młodość, siłę i witalność, co zauważalne jest nie tylko w projektach odzieżowych marki Azzaro, ale także w ich kreacjach zapachowych. Pierwsze perfumy Azzaro pojawiły się na rynku już w 1975 roku i od tamtej pory ich kolekcja stale powiększa się o kolejne pozycje dla kobiet i mężczyzn.
 

Perfumy Azzaro – przekonaj się, jak pachnie moc uwodzenia

 
Początkowo wybierać można było przede wszystkim wśród perfum dla kobiet Azzaro, czarujących swą lekkością, wspaniałym doborem składników zapachowych i długotrwałą intensywnością. Z biegiem lat coraz częściej pojawiały się także perfumy Azzaro męskie, budowane na szlachetnych mieszankach pełnych aromatów natury. Jednym z legendarnych zapachów marki Azzaro są perfumy Azzaro Pour Homme, które zachwycają wspaniałym połączeniem nut aromatycznych i fougere, inspirowanych esencją lawendy, anyżu i szałwii – zapachów dla prawdziwego mężczyzny.
 
Wybierając perfumy Azzaro, za każdym razem odnosimy wrażenie, że dedykowane są życiowym bohaterom – herosom na miarę XXI wieku, czarującym i uwodzącym atletyczną siłą i pasją sportowca. Przykładem tego są perfumy Azzaro Chrome, które doczekały się swych aromatycznych kontynuacji – Chrome Sport i Chrome Legend. Perfumy Azzaro to kompozycje zupełnie inne niż wszystkie – to właśnie ta ich oryginalność sprawia, że sięgają po nie nowocześni mężczyźni z całego świata.