Aktywne filtry

Carolina Herrera perfumy męskie

 
Calvin Klein uważana jest za jedną z najbardziej uzdolnionych projektantek mody pochodzących z Ameryki Południowej. Jej wenezuelskie korzenie i wyczucie stylu sprawiły, że jej oryginalnym, nieco prowokacyjnym projektom zaufało tysiące kobiet i mężczyzn z całego świata. Warto również pamiętać, że Carolina Herrera to nie tylko wariacja na temat mody – to także mocne, odważne kompozycje zapachowe, dzięki którym kobiety i mężczyźni stają się lepszymi wersjami samych siebie.
 

Perfumy męskie Carolina Herrera – zwróć na siebie uwagę i zaskocz ją swą charyzmą

 
Na początku ścieżki perfumeryjnej Carolina Herrera postawiła nam swój pierwszy zapach Carolina Herrera z 1988 roku, który spotkał się z szerokim uznaniem i stał się motorem napędowym do stworzenia kolejnych zapachów. Następnie przyszedł czas na kolekcję Carolina Herrera 212, inspirowaną motywem nowojorskiego Manhattanu, jak również kolekcję Carolina Herrera Good Girl oraz Bad Boy. W każdym z tych zapachów odkrywamy siłę kobiecego temperamentu i dzikość męskich serc, które wspaniale kreują ich wizerunek.
 
Perfumy męskie Carolina Herrera to zapachy o wyrazistym, nieco ostrzejszym aromacie w porównaniu do esencji kobiecych. Mocne uderzenie dobieranych nut zapachowych uosabia męską charyzmę, siłę i pewność siebie, czego dowodem jest nie tylko aromat perfum, ale także ich oryginalne, nietuzinkowe flakoniki. Perfumy Carolina Herrera to przepis na sukces dla każdego mężczyzny, który wie, czego pragnie od życia, jest stanowczy i gotowy do podejmowania nowych wyzwań.