fb

Aktywne filtry

Dolce & Gabbana – prawdopodobnie najsłynniejszy duet projektantów mody, którzy od lat podbijają serca kobiet i mężczyzn z całego świata. Ich nazwiska znane są każdemu, kto śledzi nowinki modowe i pragnie bawić się stylami, fasonami, aromatami. W ich dorobku znaleźć można przede wszystkim ekskluzywną odzież, modne buty i dodatki, jak również eleganckie perfumy, w których można się zakochać od pierwszej kropli.

 

Dolce & Gabbana – perfumy męskie pachnące śródziemnomorską świeżością

 
Wiele można powiedzieć o perfumach męskich Dolce & Gabbana, jednak z pewnością brak im bylejakości i nudy. Bez względu na to, na jaką kompozycję decyduje się mężczyzna, każda jest w stanie oczarować go i idealnie podkreślić temperament. Pierwsze męskie perfumy Dolce & Gabbana pojawiły się w sprzedaży od 1992 roku i od tamtej pory stały się ulubionymi zapachami kobiet i mężczyzn z całego świata. W męskich aromatach wyczuć można zdecydowaną siłę i moc, które rozpiera ich ciała od środka. Perfumy D&G męskie są intensywne, trwałe, a zarazem niewiarygodnie aromatyczne.
 
Wśród najpopularniejszych perfum Dolce & Gabbana męskich znaleźć można przede wszystkim zapach The One for Men, jak również perfumy Light Blue, które wyrażają pełnię aromatów typowych dla klimatu śródziemnomorskiego. Perfumy D&G bardzo często polecane są jako zapachy na lato, towarzyszące mężczyznom zarówno w drodze do pracy, jak również na wieczornym spotkaniu ze znajomymi. Każdy z zapachów dopełnia stylowy, designerski flakonik, w którym również wyczuć można powiew nowoczesności w typowo włoskim stylu.