fb

Aktywne filtry

Jean Paul Gaultier – światowej sławy projektant mody, ikona francuskiego szyku i elegancji, po którego projekty od lat sięgają miłośnicy indywidualizmu i luksusu w najczystszej postaci. Główną domeną Jeana Paula Gaultiera jest chęć łamania z góry określonych standardów, zabawa stylami i dążenie do perfekcji w niepokornym, w pełni wyzwolonym wydaniu. Na jego koncie znajdziemy liczne prowokujące projekty odzieżowe, jak również kompozycje zapachowe godne każdego, kto ceni sobie spokój i harmonię.

 

Jean Paul Gaultier – perfumy męskie, które prowokują i bawią się modą

 
Perfumy męskie Jean Paul Gaultier idealnie odzwierciedlają męskie podejście do wolności i zmysłowości w jednym. Jego przezwisko „l’enfant terrible de la mode” idealnie nawiązuje do jego natury – chęci prowokowania, bawienia się modą i wzbudzania skrajnie różnych emocji wśród swoich pasjonatów. Nie bez powodu jednym z jego sposobów na zwrócenie na siebie uwagi jest ubieranie mężczyzn w spódnice, nieograniczanie się w kwestii wyznania, rasy, czy też religii.
 
Pierwszym zapachem marki Jean Paul Gaultier dla mężczyzn stały się perfumy Le Male z 1995 roku, które charakteryzuje przede wszystkim oryginalny flakonik w kształcie męskiego korpusu. Kolejną kultową propozycją są perfumy Jean Paul Gaultier Kokorico, które tym razem przenoszą nas do świata aromatycznej kokieterii i sensualności. Dzięki tym zapachom każdy mężczyzna może jeszcze lepiej wyrazić siebie, zagłębić się w zakamarkach własnej duszy i zastanowić się nad tym, jak powinna wyglądać jego przyszłość, plany i marzenia.