fb

Aktywne filtry

Joop to jedna z najmłodszych marek modowych, które specjalizują się również w projektowaniu perfum. Pomimo stosunkowo krótkiej historii na ich koncie znaleźć można liczne projekty ekskluzywnej odzieży, biżuterii, obuwia, jak również perfum, po które sięgają miłośnicy elegancji przełamanej typowo miejską swobodą. W 1987 roku na rynku pojawiły się pierwsze perfumy Joop, dedykowane kobietom subtelnym i delikatnym. Kolejnym krokiem było stworzenie zapachu dla prawdziwych mężczyzn – Joop Homme.

 

Joop – perfumy męskie kipiące elegancją w wielkomiejskim stylu

 
Męskie perfumy Joop to prawdziwa eksplozja energetyzujących aromatów z kategorii cytrusowych i drzewnych, podkreślonych subtelną, korzenną nutą. Z przyjemnością sięgają po nie mężczyźni nowocześni, pełni klasy i wyrafinowania, jak również ci, którzy cenią sobie komfort i wygodę w każdej sytuacji. Idąc o krok dalej, Joop postanowił wzbogacić swój kultowy zapach Homme o bukiet elektryzujących nut pieprzu i rumu – wprost idealnych na eleganckie, wieczorowe okazje.
 
Jak uważa sam twórca marki, perfumy Joop to nie tylko aromat. To przede wszystkim styl życia, sposób wyrażania siebie i swojej osobowości, możliwość wyzwolenia się z więzów z góry utartych schematów. Dzięki tym zapachom każdy mężczyzna jest w stanie stać się jeszcze lepszą wersją samego siebie i zaskoczyć kobiety swą wyjątkową osobowością. Świetnym dopełnieniem każdej kompozycji zapachowej marki Joop jest oryginalny flakonik, który zachwyca prostotą i elegancją, jak również zastosowaniem wyrazistych kolorów.