Aktywne filtry

Giorgio Armani perfumy męskie

 
Armani to od dziesiątek lat jeden z liderów w branży modowej. Włoska marka modowa o wieloletniej tradycji słynie przede wszystkim z projektowania oryginalnych ubrań i dodatków, które dedykowane są nowoczesnym kobieto m i mężczyznom. Z biegiem czasu firma rozwinęła swe skrzydła także w przemyśle perfumeryjnym, wprowadzając do sprzedaży niepowtarzalne kompozycje zapachowe sygnowane nazwą Giorgio Armani. Każdy z zapachów Armani daje nam wyraz elegancji, włoskiego szyku i elegancji w kobiecym i męskim stylu.
 

Armani – perfumy męskie wyzwalające w nich naturę eleganckiego dżentelmena

 
Z początku Giorgio Armani działał przede wszystkim w projektowaniu perfum dla kobiet, uosabiając ich piękno, naturalność i niepowtarzalny urok osobisty. Wśród najpopularniejszych kolekcji nie sposób nie zwrócić uwagę na serię Acqua di Gioia, która dumnie idzie w parze z męskim odpowiednikiem Acqua di Gio. Armani ukazuje w nich siłę męskiego temperamentu, jego zamiłowanie do luksusu i emanowanie stylem szykownego uwodziciela.
 
Perfumy Armani męskie to esencje o typowym, uniwersalnym aromacie, wspaniale łączącym się z codziennymi stylizacjami, noszonymi do pracy, na zajęcia lub zakupy. Każdy z zapachów dodaje mężczyznom pewności siebie i sprawia, że czuje władzę nad kobiecymi zmysłami i pragnieniami. Wśród typowo wieczorowych kompozycji zapachowych Giorgio Armaniego znaleźć można przede wszystkim serię Code for Men, która z jednej strony subtelnie odświeża, a z drugiej stron wprowadza męskość na zupełnie inne tony.