fb

Aktywne filtry

Lacoste jest znaną marką modową o niemal stuletniej tradycji, specjalizującą się produkcji odzieży, dodatków i perfum w typowo sportowym stylu. Marka Lacoste powstała w 1933 roku przez znanego tenisistę Rene Lacoste, który już w pierwszych latach postawił na odzież sportową. Stał się on prekursorem stylu, który po dziś dzień cieszy się uznaniem wśród mężczyzn z całego świata – sportowej, swobodnej elegancji, dzięki której można się poczuć jak prawdziwy dżentelmen.

 

Lacoste – perfumy męskie symbolizujące sportową elegancję

 
Pierwsze perfumy Lacoste ujrzały światło dzienne dopiero w 1984 roku. Ich projekt, podobnie jak każdego kolejnego zapachu, zainspirowany został motywem aligatora. „Aligator” to przydomek, jaki nadali twórcy marki amerykańscy dziennikarze. Wiąże się z tym pewna historia. Za wygraną w pojedynku podczas Pucharu Davisa obiecano mu bowiem walizkę ze skóry krokodyla. Obecnie aligator określany jest jako jedno z najbardziej rozpoznawalnych logo marek modowych i perfumeryjnych na świecie.
 
Lacoste perfumy męskie to zapachy dedykowane mężczyznom aktywnym, dynamicznym, pełnym pozytywnej energii, a zarazem pragnącym czuć się elegancko w codziennych sytuacjach. Dzięki zróżnicowaniu zapachowemu Lacoste jest w stanie zaproponować mężczyznom różne rozwiązania zapachowe – zarówno te do noszenia na co dzień, jak również te na specjalne, wieczorowe okazje. W ofercie Lacoste znaleźć można energetyzujące wody toaletowe, perfumowane i żele pod prysznic, które przyjemnie orzeźwiają męskie ciała.