fb

Aktywne filtry

Kenzo to jedna z najpopularniejszych japońskich marek modowych, która prężnie działa również w branży perfumeryjnej. Ich produkty uważane są za prawdziwe dzieła sztuki, które zachwycają perfekcją w najmniejszym calu, najwyższą jakością wykonania i imponującą prostotą. Kenzo Takada, twórca marki, prezentuje nam zupełnie nowe podejście do projektowania perfum i ubrań, inspirując się mocnymi, zdecydowanymi kolorami i potęgą młodości.

 

Kenzo perfumy męskie, które oczarują Cię bogactwem kolorów i aromatów

 
Zanurzając się w aromacie męskich perfum Kenzo, wyczuć można w nich doskonały balans pomiędzy japońską tradycją a energią płynącą z europejskiego życia. Jednym ze szczególnie uwielbianych przez Kenzo motywów jest dżungla, której świeżość i energia wyczuwalna jest w perfumach Kenzo Jungle Elephant. Przyjemne ciepło nut Orientu, które przeplata się z korzenną głębią jest tym, co ceni każdy mężczyzna pragnący zachwycać swą elegancją.
 
Perfumy Kenzo dla mężczyzn to zapachy o niezwykłej trwałości i intensywności, wprost idealne do noszenia na wieczorowe okazje. Mężczyźni z przyjemnością sięgają po nie również w codziennych sytuacjach, pragnąc poczuć się komfortowo podczas ważnych spotkań biznesowych lub długiego dnia w pracy. Aromatyczną perfekcję perfum męskich Kenzo wspaniale podkreśla nowoczesny design flakoników, który wspaniale nawiązuje do japońskiej architektury. Zdecydowane linie, proste kształty, czystość i klasyczna kolorystyka – wszystko to sprawia, że wobec perfum Kenzo nie sposób przejść obojętnie!