Aktywne filtry

Calvin Klein perfumy męskie

 
Calvin Klein to prawdziwa legenda na rynku modowym, działająca już od 1968 roku. Początkowo marka skupiała się wyłącznie na projektowaniu nowoczesnych, oryginalnych projektów odzieżowych dla osób młodych. Z biegiem czasu Calvin Klein uznał, że jego sukcesy modowe warto przełożyć na niepowtarzalny aromat perfum, który rozpocząć ma zupełnie nowy nurt w perfumiarstwie – kompozycje zapachowe unisex. W czym tkwi ich sekret? Przede wszystkim w uniwersalnym aromacie, który sprosta wymaganiom zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Od tej pory brak już podziału na płeć – teraz zapach może być tylko jeden – Calvin Klein unisex!
 

Calvin Klein – perfumy męskie kipiące ekstrawagancją i wysublimowanym stylem

 
Perfumy męskie Calvin Klein to aromatyczna celebracja wolności, niezależności i indywidualizmu typowego zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Precyzyjny dobór odpowiednich składników zapachowych za każdym razem w pełni odzwierciedla filozofię marki Calvin Klein, czyli chęć równoczesnego sprostania aromatycznym potrzebom i wymaganiom kobiet i mężczyzn o podobnych gustach zapachowych. Wśród kultowych kolekcji perfum Calvin Klein znalazły się takie pozycje jak Calvin Klein One, Calvin Klein Obsession, czy tez Calvin Klein Eternity.
 
Jak pachnie pierwszy zapach unisex od marki CK? Perfumy Calvin Klein CK One to esencjonalne połączenie nut jaśminu róży i fiołka, z mocnym akcentem gałki muszkatołowej, dzięki czemu kobiety mogą odnaleźć w nich siebie – kobietę wrażliwą, delikatną i czarującą. Mężczyźnie cenią sobie w nich natomiast aromatyczną głębię, która w pełni wyraża męską charyzmę i niezależność.