fb

Aktywne filtry

Jean Paul Gaultier perfumy damskie

 
Jean Paul Gaultier to francuski projektant mody, uważany za jednego z najbardziej prowokujących i ekstrawaganckich pionierów mody. Jego w pełni wyzwolony, oryginalny styl stał się znakiem rozpoznawczym marki, przynoszącym jej popularność na całym świecie. Od 1993 roku na rynku dostępne są perfumy Jean Paul Gaultier, które – podobnie jak projekty odzieżowe – zaskakują innowacyjnym, odważnym stylem, łączącym aromaty i motywy designerskie we flakonikach .
 

Jean Paul Gaultier – perfumy damskie pełne ekstrawagancji

 
Pierwszą propozycją zapachową francuskiego projektanta mody stały się perfumy damskie Jean Paul Classique, które doczekały się wielu ciekawych kontynuacji zapachowych. Pierwowzór perfum przepełniony został esencją kwiatowo-orientalną, wspaniale ujętą w designerskim flakoniku w kstałcie gorsetu. Z biegiem czasu działalność Jeana Paula Gaultiera w branży perfumeryjnej zaczęła się coraz bardziej rozwijać, przynosząc nam jeszcze bardziej kontrowersyjne połączenia zapachowe i innowacyjne buteleczki inspirowane motywami typowo kobiecymi i męskimi.
 
Perfumy damskie Jean Paul Gaultier to wyjątkowe zapachy, które pozwolą Ci bawić się modą, czarować i uwodzić mężczyzn. Dzięki nim w ciągu zaledwie kilku chwil staniesz się prawdziwą gwiazdą w centrum męskiego zainteresowania. Kobieta wybierająca perfumy Jean Paul Gaultier uwielbia prowokować i kokietować, dzięki czemu jej ulubione zapachy towarzyszyć jej będą przede wszystkim wieczorową porą, pozwalając na podkreślenie prawdziwej magii i tajemniczej natury kusicielki.