Aktywne filtry

Shiseido - perfumy z tradycją

 
Historia marki Shiseido jest niezwykle inspirująca. Firma, która ma już dziś za sobą 150 lat tradycji związanej z pielęgnacją i urodą, zaczynała swoją działalność w Tokio od rodzinnego biznesu. Nazwa tej japońskiej marki oraz jej filozofia są ściśle związane z tradycyjnymi wschodnimi wierzeniami i Księgą Przemian. Dziś jest to marka znana na całym świecie, a jej myślą przewodnią jest ponadczasowe piękno i dostosowywanie się do aktualnych możliwości, jakie daje nam świat. Piękno według Shiseido to jeden z aspektów szczęścia.
 

Shiseido - perfumy dla każdej z Was

 
Shiseido dąży do harmonii i piękna. Łamie reguły, aby tworzyć produkty w najwyższym standardzie jakości. Zapachy Shiseido wyróżniają się kompozycjami zrównoważonymi, oryginalnymi i orientalnymi. W perfumach można poczuć ziemiste i drzewne wonie Wschodu, jak i intensywne esencje świeżych kwiatów. Zapachy urzekają swoją zmiennością oraz trwałością. W kompozycjach odnajdziemy połączenia cytrusów (i innych owoców) z kwiatami: frezją, lotosem w akompaniamencie ziołowych akcentów. Perfumy Shiseido charakteryzują się orientalnymi nutami bazy jak paczula, czy urzekające nuty kadzidłowe.
 
Piękno według marki Shiseido, ma moc zmieniania świata. Przynosi ludziom radość, dodaje pewności siebie i życiowej energii. Japońska marka chce łączyć ludzi na całym świecie, ciesząc się z ich indywidualności i odmienności. Dzięki projektom perfum japońskiej marki świat Zachodu i Wschodu łączy się, aby wspólnie rozkoszować się najcenniejszymi, esencjonalnymi skarbami.