fb

Aktywne filtry

Davidoff to marka kojarząca nam się przede wszystkim z luksusem i zamiłowaniem do ponadczasowej piękna oraz elegancji. Założona została przez Zino Davidoffa, który postawił na rozwój w branży tytoniowej i produkcję najlepszych na świecie cygar, dedykowanych zamożnym klientom. Kolejnym krokiem w jego działalności stało się rozszerzenie asortymentu o eleganckie zegarki, galanterię skórzaną oraz perfumy, które dały początek zupełnie nowej erze w historii perfumiarstwa.
 

Davidoff – perfumy damskie, które uwiodą Cię luksusem i zniewalającym aromatem

 
Perfumy Davidoff to przede wszystkim mocny nacisk na jakość i wykorzystywanie starannie wyselekcjonowanych, unikatowych składników zapachowych. Ich aromat przyciąga uwagę i rozgrzewa zmysły mężczyzn odważnych, charyzmatycznych i pełnych energii, jak również kobiet, które nie boją się nowych wyzwań. Davidoff perfumy damskie to idealna propozycja dla miłośniczek stylu casualowego i aktywnego trybu życia. Przyjemnie odświeżają ciało i gwarantują wielogodzinną trwałość na ciele i ubraniu.
 
Największym sukcesem w dorobku perfumeryjnym marki Davidoff stała się kolekcja perfum Davidoff Cool Water, która całkowicie zrewolucjonizowała podejście do świeżości i lekkości w sportowym stylu. Znaleźć ją możesz zarówno w wersji męskiej, o mocno orzeźwiającym zielonym aromacie, jak również w wersji perfum damskich Davidoff Cool Water Woman, idealnej na okres wakacyjny. Z myślą o tych, którzy preferują przyjemnie rozgrzewające, korzenne aromaty, Davidoff przygotował perfumy Echo Davidoff – w wersji dla kobiet i dla mężczyzn.