fb

Aktywne filtry

David Beckham to prawdziwa perła w świecie futbolu, od lat uznawana za jednego z najlepszych piłkarzy wszech czasów. Jego piłkarską karierę w takich klubach jak Real Madryt lub Manchester United podziwiali kibice z całego świata, a kobiety wciąż wzdychają na widok jego atletycznej sylwetki. W 2005 roku David Beckham zdecydował się na postawienie pierwszych kroków w branży perfumeryjnej, rozpoczynając współpracę z międzynarodowym koncernem kosmetycznym Coty. Perfumy David Beckham Instinct stały się dla niego przepustką do aromatycznego sukcesu i okazją do zdefiniowania nowej, sportowej elegancji w męskim wydaniu.
 

David Beckham – perfumy damskie dla sportowców i miłośników dobrego stylu

 
Perfumy David Beckham w doskonały sposób odzwierciedlają wolę walki i ducha sportu, który nadaje ich życiu sens. Wyróżnia je przede wszystkim eksplozja orzeźwiających, cytrusowych aromatów, które niejednokrotnie podkreślane są orientalną głębią i elegancją. Uniwersalny charakter perfum David Beckham sprawia, że dedykowane są osobom prowadzącym aktywny tryb życia i szukającym perfum na codzienne okazje.
 
Wśród zapachowych propozycji oferowanych przez piłkarza są także David Beckham perfumy damskie, które powstały w efekcie współpracy z jego żoną, Victorią. Kobiety uwielbiają te zapachy z uwagi na mocno odświeżający aromat, jak również wspaniały dobór składników zapachowych. Perfumy damskie David Beckham to przede wszystkim zapach David Beckham Signature for Her lub David Beckham perfumy Intimately Beckham Night z 2007 roku.