fb

Aktywne filtry

Dolce & Gabbana to włoska marka modowa, o której słyszał prawdopodobnie każdy. Ekskluzywna odzież, modna galanteria, obuwie, czy też designerskie okulary przeciwsłoneczne – któż z nas przynajmniej raz nie miał z nimi styczności? Nie sposób nie wspomnieć o jeszcze jednym ważnym elemencie z oferty Dolce & Gabbana – perfumach dla tych, którzy nie boją się znaleźć w centrum zainteresowania, prowokować i kusić niepowtarzalnym urokiem osobistym. W każdym z zapachów sygnowanych znakiem marki D&G wyczuć można włoski, ognisty temperament, który idzie w parze z delikatnym powiewem nadmorskiej bryzy i ciepłymi promieniami włoskiego słońca.
 

Dolce Gabbana – perfumy damskie pachnące słońcem i włoską elegancją

 
Perfumy Dolce Gabbana to zapachy dla kobiet i mężczyzn, którzy stawiają na oryginalne połączenie włoskiej klasyki z prowokującą nowoczesnością, pobudzającej świeżości z odurzającą zmysłowością. Dolce Gabbana perfumy towarzyszyć nam będą każdego dnia, bez względu na okazję. Znakomicie podkreślają kobiecą niezależność i pewność siebie, jak również męską siłę i nieposkromioną energię.
 
Perfumy damskie Dolce Gabbana to aromatyczna symbioza pomiędzy zmysłowością i kobiecością, idealnie odzwierciedlona w kultowych perfumach Dolce & Gabbaana The One oraz legendarnym zapachu Dolce & Gabbana Light Blue. Odpowiedzią na zapachy stały się ich męskie odpowiedniki – perfumy The One For Man oraz perfumy Dolce Gabbana Light Blue, po które mężczyźni lubią sięgać jako dodatek co nieformalnych, casualowych stylizacji.