Aktywne filtry

Tom Ford - damskie perfumy

 
Projekty zapachów Toma Forda są bez wątpienia jednymi z najoryginalniejszych i najbardziej luksusowych linii perfum na świecie. Kuszą i prowokują. Trudno przejść obojętnie obok tych czarujących kompozycji, gdyż już samą nazwą przyciągają do siebie i hipnotyzują. Właściwości perfum Toma Forda polegają na zwabieniu i oczarowaniu magicznymi esencjami pochodzącymi z całego świata.
 

Tom Ford - kuszenie zapachem

 
Perfumy Toma Forda zapraszają do odbycia szalonej i zmysłowej podróży w głąb niezliczonych ilości aromatów. Pomysłowość projektanta wydaje się nie znać żadnych granic. W damskich perfumach odnajdziemy całą gamę nietypowych połączeń i aromatów. W większości spotkamy się z kompozycjami orientalnymi z dodatkami cytrusowych owoców i esencjonalnych kwiatów. Co wyróżnia zapachowe projekty Toma Forda to z pewnością łączenie ze sobą aromatów kawowych, drzewnych, ziołowych i słodkich. W buteleczkach ukrywają się intensywne nuty kakaowca, wanilii, a także szafranu i miodu. Propozycje zapachów projektanta przywołują na myśl grupę perfum gourmand, które chciałoby się zjeść. Kto oprze się aromatom likieru Amaretto, włoskim cytrusom, czy miodowi z akacji?
 
Tom Ford to bez wątpienia człowiek o wielu talentach. Jego projekty nie ograniczają się tylko do ubioru i linii zapachowych. Ma także swój wkład w świat w reżyserii i produkcji filmowej. Amerykanin jest zdobywcą wielu istotnych nagród z branży mody, a jego liczne projekty uznawane są na całym świecie.