Aktywne filtry

Rihanna - perfumy kusicielki

 
Rynek perfum oferuje zapachy pochodzące nie tylko ze znanych domów mody, ale i kompozycje inspirowane indywidualnymi postaciami ze świata muzyki. Debiutanckie perfumy sygnowane pseudonimem Rihanny stały się ulubionym zapachem nie tylko fanek piosenkarki, ale i wielu kobiet, które w jej kompozycjach odnalazły wiele intrygujących i niecodziennych nut zapachowych.
 

Rihanna - perfumy kusicielki

 
Perfumy sygnowane przez Rihannę cieszą się popularnością od ponad 9 lat, kiedy na rynku pojawiła się pierwsza buteleczka uwodzicielskiego zapachu. Do dnia dzisiejszego artystka wydała aż ponad 10 zapachów. Imponująca ilość kompozycji świadczy o ich unikatowości oraz oryginalności. Perfumy Rihanny wyróżniają się wysoką jakością użytych składników. Dzięki temu można ubrać się w zapachy trwałe, zmieniające nuty pod wpływem ciepła skóry i czasu. W kompozycjach perfum Rihanny odnaleźć można wiele inspiracji egzotyką (artystka pochodzi z Barbadosu): często wyczuwalna jest woń cytrusów, słodkich kokosów oraz waniliowe akordy. Kompozycje skrywają w sobie tajemnicze wonie kwiatowe, a także składniki inspirowane sztuką kulinarną (gourmand), takie jak aromaty kawowe, imbirowe, koktajlowe, czy kakaowe.
 
Buteleczki perfum sygnowanych rzez Rihannę przykuwają wzrok, ale nie odwracają uwagi od najważniejszego, czyli zmysłowej zawartości. Kompozycje cieszą się popularnością dzięki starannemu i przemyślanemu doborowi akordów. W linii zapachowej Rihanny znajdziemy także buteleczkę zapachu przeznaczonego dla uwodzicielskich mężczyzn.