Aktywne filtry

Perfumy damskie Viktor & Rolf

 
Poszukujesz zapachów, które będą poprawiały twój nastrój w każdej sytuacji? Zależy ci na tym, by kompozycja była zmysłowa i niebanalna, a jednocześnie lekka i dodająca energii? W takim razie są to zapachy stworzone z myślą o tobie. To perfumy dla kobiet, które łączy ciepło, kwiatowe akcenty, a także nutka zmysłowości dzięki korzennym aromatom. Są trwałe, pięknie się rozwijają, a przy tym doskonale pasują zarówno latem, jak i zimą. Z pewnością spełnią twoje oczekiwania i oczarują bogactwem akcentów, które skrywają.
 

Damskie perfumy Viktor & Rolf

 
Viktor & Rolf to marka, którą w roku 1993 założyli Viktor Horsting i Rolf Snoeren. Ten dom mody w Amsterdamie cieszy się ogromną popularnością i chętnie wchodzi w połączenia z innymi markami z branży fashion. Pierwsza kolekcja, jaką stworzyli Viktor & Rolf, zebrała pozytywne recenzje oraz liczne nagrody. Duet ten doskonale łączy bowiem nowoczesność z kobiecością. Widać to również w tworzonych pod szyldem Viktor & Rolf perfumach. Ich twórcy zadbali bowiem o to, by były naprawdę unikatowe i niepowtarzalne.
 
Perfumy damskie Viktor & Rolf to propozycja dla kobiet nowoczesnych, które nie boją się oryginalnych rozwiązań, a jednocześnie potrafią podkreślić swoją delikatność i dziewczęcość. To kompozycje zapachowe, w których znajdziemy nuty kwiatowe, owocowe i korzenne, dzięki którym od razu wprowadzają nas w dobry nastrój i dodają energii. Starannie przemyślane nuty zapachowe utrzymują się przez długi czas, pięknie się rozwijając i nieustannie zaskakując kolejnymi wyczuwalnymi zapachami. Zapadną więc w pamięć każdemu.