Aktywne filtry

Tommy Hilfiger perfumy damskie

 
W kultowych zapachach Tommy Hilgfigera można odnaleźć czar młodości i spontaniczności. Kompozycje są ponadczasowe i uniwersalne, dlatego bez względu na wiek i miejsce pozwalają odnaleźć w sobie świeżość i energię. Amerykański projektant tworzy swoją markę na wzór klasycznego, amerykańskiego stylu. Inspiracje Tomiego Hilfigera pochodzą między innymi z gatunku muzycznego Americana oraz tamtejszej popkultury. Tomy Hilfiger w optymistycznym stylu przełamuje konwencje, dzieląc się ze światem energią i stylem zamkniętym w buteleczkach jego perfum.
 

Damskie Perfumy Tommy Hilfigera

 
Kompozycje zapachowe Tommy Hilfiger emanują zarówno subtelnością, jak i luksusem. Buteleczki perfum skrywają w sobie różnorodne wonie: kwiatowe, orientalne i owocowe. W niebanalnych kompozycjach damskich perfum odnajdujemy aromaty owoców leśnych, gruszek i owoców egzotycznych. Kobiecość podkreślana jest dzięki bukietom intensywnych kwiatów fiołka, jaśminu, róży i wielu innych roślin. Drzewo cedrowe i cynamon przyciągają i ogrzewają ciało, dodając mu siły i witalności. Perfumy tej amerykańskiej marki pozwalają poczuć globalną, młodzieńczą integrację bez względu na miejsce, w którym się znajdujemy.
 
Perfumy Tommy Hilfiger to doskonały wybór dla ceniących klasykę zapachów idącą w parze z duchem czasu i aktywnością. W kompozycjach mającej 35 lat marki można odnaleźć także niecodzienne połączenia aromatów, na przykład bitą śmietanę z owocami. Tommy Hilfiger to amerykański symbol subtelnego uroku i niepowtarzalności. Charakterystyczne dla marki jest logo złożone z pasków w trzech kolorach: niebieskim, białym i czerwonym.