Aktywne filtry

Damskie perfumy Salvatore Ferragamo

 
Salvatore Ferragamo to luksusowy dom mody w pełnym znaczeniu tego określenia. Włoska marka tworzy zarówno projekty ubrań, jak i wyrafinowanych zapachów. Co wyróżnia zapachy perfum Ferragamo to unikatowość oraz szyk i elegancja. Kolekcje zapachów podkreślają naturalny wdzięk wyrażający się w spojrzeniu, gestach i zachowaniu. Noszenie zapachów tej marki to prosta droga do perfekcji.
 

Salvatore Ferragamo - perfumy włoskiej elegancji

 
Zarówno damskie, jak i męskie perfumy Salvatore Ferragamo skrywają w sobie niecodzienne połączenia składników. W przypadku kobiecych kompozycji odnajdziemy na przykład aromaty koktajlu owocowego z dodatkiem wanilii, czy też deseru panna cotta z dodatkiem jagód. W kompozycjach włoskiego domu mody znajdziemy również buteleczki hołdujące zapachom kwiatowym, w których w skład wchodzi biały i kobiecy jaśmin, róże i frezje. W projektach Ferragamo nie brakuje też dodatku woni ziemistej i orientalnej, jak paczula, czy rozgrzewający i otulający kaszmir. Damskie perfumy Salvatore Ferragamo to także zapachy słodkie, cukrowe, wypełnione waniliowymi akordami. W kolekcji znajdziemy odpowiedniki zapachów zarówno dziennych, jak i nocnych.
 
W zapachach kobiecych i męskich znajdziemy także wiele nut ziołowych, które orzeźwiają i aktywizują. Akordy ziołowe przeplatają się z pudrowymi i ziemistymi akcentami. Dlatego perfumy włoskiego domu mody skrywają w sobie wiele tajemnic, niekiedy czarują, innym razem wzruszają. Kompozycje rozkwitają z czasem i zostawiają na skórze długotrwały, ekstrawagancki zapach.