fb

Aktywne filtry

Dior to bezsprzecznie jednym z najbardziej luksusowych francuskich domów mody, którego produkty dostępne są w sprzedaży od 1946 roku. Założyciel marki, Christian Dior, okrzyknięty został prawdziwą legendą wśród światowej sławy projektantów mody, do czego przyczyniła się modowa rewolucja, której dokonał w modzie damskiej. Kultowy „New Look” stał się trendem, który pokochały kobiety z całego świata, podobnie jak perfumy damskie Dior – ikonę klasycznej elegancji, kobiecości i piękna.
 

Dior – perfumy damskie uosabiające kobiecą perfekcję i naturalne piękno

 
Perfumy Dior damskie to wyjątkowa propozycja dla tych kobiet, które pragną czuć się seksownie bez względu na sytuację i miejsce, w którym się znajdują. Otulając swe ciało ich nieziemskim aromatem, pragną podarować sobie namiastkę szczęścia i poczuć się pewnie i czarująco we własnej skórze. Perfumy Dior oferują wspaniałe połączenie unikatowych składników zapachowych, wśród których najczęściej spotkać się można z kwiatową esencją o naturalnym, cennym aromacie. Dzięki temu każda z kobiet może poczuć, że daje swemu ciału luksus, na który naprawdę zasługuje.
 
Dior perfumy damskie to przede wszystkim legendarne perfumy Dior Miss Dior z 1947 roku, które na dobre wpisały się w historię światowego perfumiarstwa jako esencja idealna specjalne okazje. Wśród popularnych zapachów są także perfumy Dior Poison dla kobiet tajemniczych i uwodzicielskich, perfumy Dior J’Adore dla kobiet o duszy romantyczki, które pragną czuć się pewnie w codziennych sytuacjach.