fb

Aktywne filtry

Kenzo jest znanym, japońskim domem mody, który swoje pierwsze kroki w świecie mody stawiał w latach 70. XX wieku. Kenzo Takada stał się prekursorem nowego nurtu w branży modowej, rezygnując z klasycznej czerni i bieli na rzecz odważnych, mocnych połączeń kolorystycznych i dekoracyjnego zdobienia. W swoich projektach stawia przede wszystkim na oryginalny design, motyw dżungli, natury i świeżości, czerpiąc inspirację z kultury krajów Azji oraz francuskiej mody i elegancji.

 

Kenzo – perfumy damskie pachnące feerią barw i aromatów

 
Damskie perfumy Kenzo dedykowane są zarówno kobietom, jak i mężczyznom, którzy lubią eksperymentować z zapachami. Perfumy przyjemnie orzeźwiają ciało lekkimi, zwiewnymi akordami, a wieczorową porą przeobrażają ich właścicieli w ikony elegancji i uwodzenia. Kenzo to perfumy dla kobiet, które szukają świeżości i lekkości w codziennym wydaniu – w drodze do pracy, na szybkiej kawie z przyjaciółką lub na romantycznym spacerze we dwoje.
 
Perfumy damskie Kenzo to zapachy wyjątkowo trwałe, utrzymujące się na ciele przez cały dzień z gwarancją maskowania nieprzyjemnego zapachu potu. Perfumy Kenzo dostępne są w różnych wariantach i intensywnościach zapachowych: wody perfumowane, wody toaletowe, wody kolońskie. Dzięki takiemu zróżnicowaniu każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie i móc poczuć się wyjątkowo w zwykłych, codziennych sytuacjach. Kenzo perfumy damskie to nie tylko nowoczesność i energia – to także atrakcyjna cena, dzięki czemu nie będziesz musiał wydawać sporo pieniędzy na idealny zapach, który w pełni wyrazi Twój charakter.