fb

Aktywne filtry

Lacoste to znana marka modowa, uważana za symbol elegancji i luksusu w sportowym, swobodnym wydaniu. W ich dorobku znaleźć można przede wszystkim wysokiej jakości odzież sportową, a także dodatki, wśród których dominują przede wszystkim energetyzujące perfumy dla niej i dla niego. Lacoste to marka, która ma na celu uszczęśliwianie innych, podkreślanie ich naturalności i optymistycznego podejścia do życia. Zarówno w projektach odzieżowych, jak i perfumeryjnych wyraźnie dominuje francuski szyk i sportowa naturalność, podkreślone symbolem marki – zielonym krokodylem.

 

Lacoste – perfumy dla aktywnych

 
Pierwsze perfumy Lacoste pojawiły się na rynku w 1984 roku i od tamtej pory nieustannie podbijają serca kobiet i mężczyzn z całego świata. Perfumy damskie Lacoste to zapachy świetnie podkreślające kobiecy szyk i grację, a także zamiłowanie do sportu, czym pragnie zarażać każdego. Perfumy Lacoste dla kobiet zdominowane zostały przede wszystkim kwiatowo-owocową świeżością, z delikatną nutką słodyczy. Mieszanki te doskonale sprawdzają się w codziennych sytuacjach.
 
Damskie perfumy Lacoste to o aromaty mocniejsze, zdecydowanie bardziej wyraziste i uwodzicielskie. Świetnie komponują się ze stylizacjami wieczorowymi, jak również tymi noszonymi na specjalne okazje. Perfumy Lacoste polecane są przede wszystkim miłośnikom aktywnego trybu życia, poszukującym świeżości i przyjemnego orzeźwienia całego ciała o każdej porze dnia i nocy. Flakoniki perfum Lacoste odsłaniają przed nami bogactwo kolorów i kształtów, za każdym razem dopełnionych charakterystycznym logo marki.